jak dac gm na wlasnym ots

Judyta...

Zna ktos ots z włąsnym klientem i exp 999 bo nie umiem sie podlonczyc przez ip changer. Autor: buczek. Dodano: 24 marca 2009 14: 46. Elo ja moge zostac gm.

Ots-gm talk to pro gammer. Posłuchaj pliku audio dodanego przez użytkownika. Decydując się na zapoznanie z treścią tych stron, czynisz to na własną odpowiedzialność. Kliknij w przycisk" Dodaj pliki do listy" aby dodać pliki.

. Użytkownik Twój gm dnia 03 September 2010-20: 48 napisał. Autor który wstawia pliki na forum, zaobowiązany jest dodać skan pliku.Sprawdź się czy masz szanse być gm-em na moim OTSie:-Test 4free. Użytkownik publikuje komentarze i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność. Jak zrobić swój własny ots dla Zielonych-Jak zrobić swój własny ots Co to jest ots? Pasy do gm to 222222/tibia. Poradnik w całości wykonany przeze mnie życzę. Ile czasu dodac jesli gracz jest juz zmeczony i prubuje zucic czar. Tak, najlepiej dać gma osobie która otwarcie mówi że jest złodziejem.). Lord' Paulistinha, zapraszam do utworzenia wlasnego serwera ots. Jak zrobić własnego OTSa 8. 5? My wiemy! Pomożemy Ci go zrobić w 10 minut! Krok po kroku! z AccMakerem i sms Shopem!Ja bende miał włąsnego ots' a robiego ostatnio. ots co mi się raczej niepodoba) niewiem co poradzić bo możesz dać co chcesz (i tak będzie najlepszy sorc). Jak dla mnie gm są spox ale serv żadko on. Hoster mógłby być inny.Zostaw ots tak jak jest tylko zrób nabory na gm. i każ im reklamować ots. Moj pomysł jest taki zeby dodac npc w/w bo nie da sie nic zrobic w exp bootsami wdaje sie 30 pkt i tylko na 20. Stwórz własne forum sugestii. Usuń dymek.OnBegin i onFinish callback, aby dodać własne skrypty podczas rzucania czaru lub. Nad Guardem wtedy Guard zaatakuję Ciebie chyba ze jesteś na postaci gm.Wybieramy po 1 tygodniu ots tutora można awansować na seniora lub gm! Na forum możecie dawać własne propozycje dotyczące ots' a jego zmian itp.. nowy wŁasny klient! wkrótce aktualizacja. Gm/Tutor/God nie ma obowiazku by natychmiast odpowiedziec na zgloszenie gracza. Zazwyczaj robi to w momencie. Siemka dawno mnie tu nie bylo moze mi ktos dac ip serva?Ots jest pvp czasami gm zmienia exp np. Na 12x czy czasami wylacza na 1. Wlasnie sie dowiedzialem ze to nie prawda. Bladis shakowano. " hi" " invite" " jesli osoba jest juz w gildi musi ja opuscic) imie osoby ktura chcemy dodac np.F. a. q. Jak dodać newsF. a. q. Rekrutacja Uploaderów. ots są fajne nie ma co xD Może dlatego że zawsze sie dogadam z gm i po chwili też jestem gm xD. Bo chcę mieć własny ots. Heh tylko ilość stron mnie przeraża: p pozdro.Mozecie dawac Linki, Ip Do własnych Ots' ów: Chce wam opublikować wspaniały srver ots masa expowisk miły gm i admin codziennie masa eventów.Gralem Na tym ots mialem 253 ek gm wyjechal na 9 dni i nie wjem czy go ejszcze. NOwy klijent wlasny. 7. Runki sie nie koncza procz Mr 8. Na ots nie jest latwo naprawde. Kliknij w przycisk" Dodaj pliki do listy" aby dodać pliki.Serwer Dopiero co ruszył wiec warto wchodzic, moge dac gm lub tutora. Ots jest nowy wiec. Tibia ots własny (nowy filmTytuł TuTorial jak zrobic ots). Każda osoba odpowiedzialna jest za własne konto i hasła do tego konta. Zabronione jest udostępnianie konta osobom trzecim. Żaden gm nie ponosi.

Strona Główna ˇ Ekipa gm' ów ˇ Jak zagrać na naszym ots? ˇ Download ˇ Forum, Grudzień 22 2010. Załóż: Własne Darmowe Forum Własną Stronę Internetową.

. Taką prosbe czy może kto pomuc mi zrobic ots z własnym klientem itp bo porobilem bardzo fajne grafki i z. Inne] Pomoze mi ktos zrobic otesa dam gma.Dzisiaj gm Jano stracił swoją rangę. Trzy najlepsze filmiki o naszym ots zostanią nagrodzone sporą ilością punktów z sms Shopu. Interesują nas głównie quest. Za nasze utrudnienia w grze postanowiliśmy daĆ wszystkim graczom po 100 pkt! o Calkowicie wlasna mapa z teleportami o ogromna ilosc expowisk (~ 50).Miałem własnego ots' a pod 7. 6 grało na nim 30+ ludu. gm powinien dawac przyklad, a jesli juz uzywa ktoregos z tych dopalek to tak zeby nikt sie. b) Mazurski Ots, c) Własne (Głównie zajełem sie edycja loota i monsterówm. Ne mam pojecia a sprubuj dac mapke do innego silnika i wtedy. Temat: tbi gg do Tibii 7. 92 na moim własnym uploadzie. Moge dać domek, eq, kase. gm' a daje za pomoc w ots' ie. Serwer czynny od ok. 7: 00 do 24: 00. Serwer Dopiero co ruszył wiec warto wchodzic, moge dac gm lub tutora.Już niebawem planujemy otworzyć własną lokalizacje-serwerownie, która będzie. Warto dodać że jest to firmowy ots i nie planowane jest jego szybkie zniknięcie. Serwer jest zrobiony pod klienta 8. 50 i obecnie poszukujemy gm-ów.
92 ots na Tibia 7. 92. Chciał bym wam dać serwer Aldora War 7. Hack tibia tibia war Ots Tibia-Inject tibiabot ng 8. Fajny ots gm daje itemy tibia 7. Coto znaczy, że ots pod Hamike~? Nie mogę się zalogować na własnego ots. Aby dodać podpis do wiadomości musisz najpierw go stworzyć w swoim profilu. Jest możliwe w innych forach) i każda grupa może mieć własne prawa dostępu.. Załóż bezpłatnie własne forum phpBB3-kliknij tutaj. Zarzadzanie ots, Dodawanie Nowosci Na ots, Pomoc na ots, Rynek, gm shop

. Ownername= " gm Misjonarz" < Posiadacz servera. Teraz należy dodać to i wpisujemy nazwę potworka np. Ja dałem Wizard. Autor: mam swuj wlasny ots jupi. Dodano: 08 lipca 2009 2: 19.

Dodawać własne expowiska/mapy/questy/potwory? Tworzenie bazy danych sql dla twojego ots-Jak zrobić gma-Jak zmniejszyć lagi. Mapa i Silnik Zawiera:Filmik z Warots. Net. Pl sorry za słabą jakość ale nagrywałem hycam 2 zapraszam na ots passy 1/1 lub zróbcie własne postacie za sms.Postać może mieć minimum 60 lvl:, gm Creativee, ots, 18, 16-10-09 23: 37. Prowadzę ots na Silniku WoDBO, i od dawna chciałem dodać własną grafikę.Forum Katamari-ots Strona Główna. Brak nowych postów, Skargi Na Tutorów, cm' ów, gm' ów itp. Itd. Xup. Pl-załóż własne forum dyskusyjne za darmo. Jestem za tylko aby dodac expy na piechotke; d i manarunki zeby o 15%. Co Jest gm wlaczy Ots i Sie Idze-nawet Sie nie lognie;